Częścią mojej pracy zawodowej są podróże na statku badawczym James Clark Ross, który kursuje od bieguna południowego do północnego. Pracując jako Administrator Systemów Informatycznych dla British Antarctic Survey pomagam naukowcom w ich badaniach jednocześnie zwiedzając odległe i niedostępne rejony okolic Arktyki i Antarktydy. Na pierwszym spotkaniu z cyklu „Bez zasięgu” opowiem Państwu nie tylko o przyrodzie, ale również o codziennym życiu na statku i stacjach badawczych. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim i tłumaczone na język polski.

Prowadzenie: Andrew England

 

Zdjęcia: Agnieszka Bereta

 

https://www.mosina.pl/front/img/logo.png

 

 

Wstęp na wszystkie wystawy i wydarzenia w Galerii Sztuki jest bezpłatny. Jeśli chcecie nas Państwo wesprzeć, prosimy o wpłaty na konto: Nazwa banku: GBS Mosina Numer rachunku:

 

79 9048 0007 2001 0019 0323 0001


W tytule wpłaty prosimy wpisać "Na działalność statutową Galerii Sztuki w Mosinie".

 

Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa organizatorzy Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu Poznańskiego postanowili, że trzecia edycja certyfikacji zaplanowana w bieżącym roku nie odbędzie się. Po unormowaniu sytuacji będzie można przeprowadzić kolejną certyfikację w roku 2021. Akcja będzie odtąd organizowana w cyklu dwuletnim. Tytuły Rekomendowanej Atrakcji Turystycznej Powiatu Poznańskiego zdobyte przez Państwa w roku 2019 pozostają ważne aż do finału kolejnej edycji akcji.

 

Piotr Basiński
Koordynator Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu  Poznańskiego

English German Polish