W 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i wybuchu Powstania Wielkopolskiego, Szkoła Podstawowa NR 2 w Mosinie przy współpracy Galerii Sztuki w Mosinie, zorganizowała w październiku 2018 roku wystawę poświęconą tamtym wydarzeniom.

Ekspozycja przybliżyła życie mieszkańców miasta z okresu międzywojennego w odradzającej się Rzeczypospolitej. Na wystawie można było zapoznać się z przedmiotami codziennego użytku z tamtej epoki.

 

 

https://www.mosina.pl/front/img/logo.png

 

 

Wstęp na wszystkie wystawy i wydarzenia w Galerii Sztuki jest bezpłatny. Jeśli chcecie nas Państwo wesprzeć, prosimy o wpłaty na konto: Nazwa banku: GBS Mosina Numer rachunku:

 

79 9048 0007 2001 0019 0323 0001


W tytule wpłaty prosimy wpisać "Na działalność statutową Galerii Sztuki w Mosinie".

 

Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa organizatorzy Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu Poznańskiego postanowili, że trzecia edycja certyfikacji zaplanowana w bieżącym roku nie odbędzie się. Po unormowaniu sytuacji będzie można przeprowadzić kolejną certyfikację w roku 2021. Akcja będzie odtąd organizowana w cyklu dwuletnim. Tytuły Rekomendowanej Atrakcji Turystycznej Powiatu Poznańskiego zdobyte przez Państwa w roku 2019 pozostają ważne aż do finału kolejnej edycji akcji.

 

Piotr Basiński
Koordynator Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu  Poznańskiego

English German Polish