W maju Galeria Historyczna planuje wystawę poświęconą św. Janowi Pawłowi II z okazji 100. rocznicy jego urodzin. W związku z tym zwracamy się z prośbą do mieszkańców Mosiny: jeżeli mają Państwo w swoich domowych archiwach pamiątki z audiencji u papieża Jana Pawła II i zechcieliby je wypożyczyć naszej Galerii, bylibyśmy wdzięczni.
Dopóki obostrzenia związane z koronawirusem nie ustąpią, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Otwarcie wystawy jest przewidziane 24 maja 2020r.

Kontakt: Agnieszka Bereta 503523151 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

https://www.mosina.pl/front/img/logo.png

 

 

Wstęp na wszystkie wystawy i wydarzenia w Galerii Sztuki jest bezpłatny. Jeśli chcecie nas Państwo wesprzeć, prosimy o wpłaty na konto: Nazwa banku: GBS Mosina Numer rachunku:

 

79 9048 0007 2001 0019 0323 0001


W tytule wpłaty prosimy wpisać "Na działalność statutową Galerii Sztuki w Mosinie".

 

Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa organizatorzy Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu Poznańskiego postanowili, że trzecia edycja certyfikacji zaplanowana w bieżącym roku nie odbędzie się. Po unormowaniu sytuacji będzie można przeprowadzić kolejną certyfikację w roku 2021. Akcja będzie odtąd organizowana w cyklu dwuletnim. Tytuły Rekomendowanej Atrakcji Turystycznej Powiatu Poznańskiego zdobyte przez Państwa w roku 2019 pozostają ważne aż do finału kolejnej edycji akcji.

 

Piotr Basiński
Koordynator Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu  Poznańskiego

English German Polish