W niedzielę, 27 października, w cyklu "Muzyka w Galerii" słuchaliśmy baroku francuskiego w wykonaniu duetu altówkowego: Jakub Karczewski i Leik Shah Bukhari. Wykonali oni dwa utwory Michela Corrette'a (1. Sonatę na 2 altówki C-dur i 3. Sonatę na 2 altówki D-dur) oraz Jeane-Marie Leclaira cz.III Sonaty na 2 altówki c-moll. Przed wysłuchaniem koncertu, prowadząca Anna Kochnowicz-Kann, opowiedziała krótko o muzyce barokowej i kompozytorach, których utwory wysłuchaliśmy.

Opiekę artystyczną nad koncertami sprawuje prof. Marcin Murawski z Akademii Muzycznej w Poznaniu.

 

https://www.mosina.pl/front/img/logo.png

 

 

Wstęp na wszystkie wystawy i wydarzenia w Galerii Sztuki jest bezpłatny. Jeśli chcecie nas Państwo wesprzeć, prosimy o wpłaty na konto: Nazwa banku: GBS Mosina Numer rachunku:

 

79 9048 0007 2001 0019 0323 0001


W tytule wpłaty prosimy wpisać "Na działalność statutową Galerii Sztuki w Mosinie".

 

Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa organizatorzy Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu Poznańskiego postanowili, że trzecia edycja certyfikacji zaplanowana w bieżącym roku nie odbędzie się. Po unormowaniu sytuacji będzie można przeprowadzić kolejną certyfikację w roku 2021. Akcja będzie odtąd organizowana w cyklu dwuletnim. Tytuły Rekomendowanej Atrakcji Turystycznej Powiatu Poznańskiego zdobyte przez Państwa w roku 2019 pozostają ważne aż do finału kolejnej edycji akcji.

 

Piotr Basiński
Koordynator Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu  Poznańskiego

English German Polish