24 listopada odbył się kolejny koncert z cyklu "Muzyka w Galerii" - ALTÓWKA x 5. Studentki Akademii Muzycznej im. I.J.Paderewskiego w Poznaniu wystąpiły z programem przygotowywanym na 3. Ogólnopolski Konkurs Altówkowy im. Mieczysława Karłowicza; każda zagrała jeden z Kaprysów współczesnego amerykańskiego kompozytora Michaela Kimbera i dwie części jednej ze Suit na altówkę solo niemieckiego kompozytora, żyjącego na przełomie XIX i XX wieku, Maxa Regera. Finał stanowił występ prof. Marcina Murawskiego - brawurowa interpretacja "Szmaragdowej Wyspy" Michaela Kimbera, utworu odwołującego się do tradycyjnej muzyki irlandzkiej.

Kolejne spotkanie muzyczne w Galerii - 29.12.2019.

 

https://www.mosina.pl/front/img/logo.png

 

 

Wstęp na wszystkie wystawy i wydarzenia w Galerii Sztuki jest bezpłatny. Jeśli chcecie nas Państwo wesprzeć, prosimy o wpłaty na konto: Nazwa banku: GBS Mosina Numer rachunku:

 

79 9048 0007 2001 0019 0323 0001


W tytule wpłaty prosimy wpisać "Na działalność statutową Galerii Sztuki w Mosinie".

 

Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa organizatorzy Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu Poznańskiego postanowili, że trzecia edycja certyfikacji zaplanowana w bieżącym roku nie odbędzie się. Po unormowaniu sytuacji będzie można przeprowadzić kolejną certyfikację w roku 2021. Akcja będzie odtąd organizowana w cyklu dwuletnim. Tytuły Rekomendowanej Atrakcji Turystycznej Powiatu Poznańskiego zdobyte przez Państwa w roku 2019 pozostają ważne aż do finału kolejnej edycji akcji.

 

Piotr Basiński
Koordynator Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu  Poznańskiego

English German Polish