Rodzinny pamiętnik. Warsztaty tworzenia książki artystycznej integrującej pokolenia - Książka rysunkowa

Actual timezone:
Kalendarz
Galeria Sztuki w Mosinie
Data
21.06.2019 11:00 - 14:00

Opis

TEMAT WARSZTATU: DZIECIŃSTWO

Warsztaty poświęcone będą zgłębianiu podstaw technik rysunkowych i pozwolą na swobodne zanurzenie się we wspomnieniach z okresu dzieciństwa. Prace zostaną wykonywane na papierze w formacie A4 w pozycji horyzontalnej (poziomej) i zebrane w całość podczas warsztatu introligatorskiego, tworząc jedną książkę podzieloną na trzy rozdziały. Warsztaty są otwarte dla wszystkich, jednak maksymalna ilość uczestników to 15 osób.


22 czerwca 2019, godz. 11.00 – 14.00: Rodzinne podróże / pastele

Ostatni warsztat poświęcony będzie technice pastelowej, którą dla odmiany uczestnicy wykonywać będą na kolorowym papierze. Po krótkim wprowadzeniu i zapoznaniu się z tematem warsztatu instruktor zaprezentuje sposób, w jaki należy używać suchego pastelu oraz jak zabezpieczyć gotowe prace. Warsztat zakończy się podsumowaniem projektu oraz indywidualnym i zbiorowym omówieniem stworzonych dzieł. Niezbędne materiały to: kolorowe papiery, suche pastele, deski do rysowania, fiksatywa.


Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://galeriamosina.pl/index.php/pl/projekty/rodzinny-pamietnik.


Zapraszamy do zapisywania się na warsztaty e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 61 819 15 91, podając: datę i nazwę warsztatu, imię i nazwisko oraz wiek uczestników jak również dane kontakowe: adres email oraz numer telefonu.

 

http://gitaramosina.pl/images/mapa%20bitowa%20w%20plakat2011.jpg

 

 

Wstęp na wszystkie wystawy i wydarzenia w Galerii Sztuki jest bezpłatny. Jeśli chcecie nas Państwo wesprzeć, prosimy o wpłaty na konto: Nazwa banku: GBS Mosina Numer rachunku:

 

79 9048 0007 2001 0019 0323 0001


W tytule wpłaty prosimy wpisać "Na działalność statutową Galerii Sztuki w Mosinie".