Projekty

TEMAT WARSZTATÓW: JEDZENIE ŁĄCZY POKOLENIA - POTRAWY Z DZIECIŃSTWA

Celem warsztatów jest stworzenie poklatkowego filmu animowanego o długości około 2,5 minuty - 5 minut w plastelinie. Film zostanie wyświetlony podczas wystawy książki artystycznej w grudniu. Materiały niezbędne do przeprowadzenia warsztatów to kolorowy papier i plastelina.


7 września 2019, godz. 11.00 – 14.00: Wprowadzenie

Podczas wspomnień i rozmów o potrawach z dzieciństwa, młodsi uczestnicy warsztatów zapytają starszych o ich kulinarne upodobania i tradycje spożywania posiłków. Rozmowy będą rejestrowane na dyktafon, a następnie montowane i selekcjonowane przez instruktora warsztatów. Taki gotowy materiał dźwiękowy stanie się wstępem i punktem wyjścia do kontynuacji dwóch kolejnych dni warsztatowych.

Warsztaty prowadziła Monika Kuczyniecka. Zdjęcia: Agnieszka Bereta


14 września 2019, godz. 11.00 – 14.00: Kontynuacja

Na podstawie zarejestrowanego materiału dźwiękowego rozpoczyna się proces powstawania animacji poklatkowej. Przy dwóch stanowiskach filmowych uczestnicy animują przygotowywane na bieżąco elementy i kompozycje, które wprawiane są w ruch za pomocą fotografowania. Uczestnicy już na tym etapie mają możliwość podglądu animowanych elementów.

Warsztaty prowadziła Monika Kuczyniecka. Zdjęcia: Agnieszka Bereta


 21 września 2019, godz. 11.00 – 14.00: Zakończenie

Podczas ostatnich warsztatów uczestnicy kończą swoje prace, a instruktor zajmuje się montażem materiału oraz jego udźwiękowieniem.

Warsztaty prowadziła Monika Kuczyniecka. Zdjęcia: Agnieszka Bereta

 

 

 

https://www.mosina.pl/front/img/logo.png

 

 

Wstęp na wszystkie wystawy i wydarzenia w Galerii Sztuki jest bezpłatny. Jeśli chcecie nas Państwo wesprzeć, prosimy o wpłaty na konto: Nazwa banku: GBS Mosina Numer rachunku:

 

79 9048 0007 2001 0019 0323 0001


W tytule wpłaty prosimy wpisać "Na działalność statutową Galerii Sztuki w Mosinie".

 

Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa organizatorzy Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu Poznańskiego postanowili, że trzecia edycja certyfikacji zaplanowana w bieżącym roku nie odbędzie się. Po unormowaniu sytuacji będzie można przeprowadzić kolejną certyfikację w roku 2021. Akcja będzie odtąd organizowana w cyklu dwuletnim. Tytuły Rekomendowanej Atrakcji Turystycznej Powiatu Poznańskiego zdobyte przez Państwa w roku 2019 pozostają ważne aż do finału kolejnej edycji akcji.

 

Piotr Basiński
Koordynator Certyfikacji Atrakcji Turystycznych Powiatu  Poznańskiego

English German Polish